Alparslan Kuytul Hakkında Son Durum! 8 Kasım’da Mahkeme Nerede Olacak?

Alparslan Kuytul Hakkında Son Durum! 8 Kasım’da Mahkeme Nerede Olacak?

Alparslan Kuytul’un İlk Mahkemesi

Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin tutuklu yargılandığı dava 2 kısma ayrılmıştı. İlk mahkemesi ise 8 Kasım’da Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesinde gerçekleşecek.  Bolu da tutuklu yargılanan Alparslan Kuytul mahkeme için Adana’ya gelecek mi?

Mahkemeye Nereden Katılacak

Avukatı aracılığıyla edinilen bilgiye göre Alparslan Kuytul’a giden tebliğatta 8 Kasım’da Adana’da gerçekleşecek olan mahkemeye SEGBİS yöntemi ile katılacak.

Alparslan Kuytul’a Özgürlük İstemi

Resmi belgelerle (TEM, MİT, VGM, KOM) temizliği ortaya çıkan Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin yüzbinlerce seveni 8 Kasım’da yapılacak olan mahkemeden de aklanarak tutuksuz yargılanmasını bekliyor…
Alparslan Kuytul’un 2. Asıl Mahkemesi Ne Zaman?

265 gündür büyük bir hukuksuzlukla Bolu’da tutuklu yargılanan Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin tutuklu yargılandığı davanın 2. mahkemesi ise 22.01.2019 tarihinde Anada 4. Asliye ceza mahkemesinde gerçekleşecek.
Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin tutuklu yargılanmasını gerektirecek hiçbir bir sebep olmadığını söyleyen avukat ve sevenleri ise 8 Kasım’da gerçekleşecek olan ilk mahkemeden beraat ile beraber tahliye bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?