BEYAZ TV’NİN ALÇAK TAVRINI ŞİDDETLE KINIYORUZ!

BEYAZ TV’NİN ALÇAK TAVRINI ŞİDDETLE KINIYORUZ!

Bugün (08.02.2017) Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programında Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin videolarını kırpılmış halleriyle yayınlayarak Hocaefendi’nin hedef haline getirilmesini ve çarpıtılmış bilgiler, seviyesiz konuşmalar ve cahilce eleştiriler ile gözden düşürülmeye çalışılmasını şiddetle kınıyoruz. Bu videoların asıllarının tarafımızca defalarca yayınlanarak Hocaefendi’ye atılan iftiraların ve kurulan tuzakların bozulduğunu ve hatta bilgisizce konuşanların videoların asıllarını gördükten sonra özür dilemek zorunda kaldıklarını halkımıza bir kez daha hatırlatmak isteriz. Ayrıca Beyaz Tv sadece Hocaefendi’ye saygısızlık yapmakla kalmamış program sunucusu gayet seviyesizce Hocaefendi’yi sevenleri azarlamıştır. Bu durum adı geçen kanalın ne kadar yandaş ve seviyesiz olduğunun bir kez daha ispatı olmuştur. Videoların asıllarını izlemek ve açıklamalarını okumak için tıklayınız;

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı olarak Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye Yapılan Kumpas Girişimine Katılan Siteleri Şiddetle Kınıyoruz!

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı olarak Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye Yapılan Kumpas Girişimine Katılan Haber Sitelerini Şiddetle Kınıyoruz!

 

“DARBEDEN MEDET UMDU” DİYEN İFTİRACILARA CEVABIMIZ

“DARBEDEN MEDET UMDU” DİYEN İFTİRACILARA CEVABIMIZ

 

08 Şubat 2017
869 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?