Furkan Gönüllülerinden Pazar Etkinliği

Furkan Gönüllülerinden Pazar Etkinliği

Furkan gönüllüleri Pazar etkinliklerine devam ediyor. Alparslan Kuytul Hocaefendinin tutuklanmasından sonra nerdeyse her Pazar kitap okuma etkinliği için bir araya gelen Hocaefendinin sevenleri bu Pazar da kardeşlik buluşması için Adana Merkez Park’taydı. Aileleriyle birlikte alanda bulunan Furkan gönüllüleri hem piknik yaptılar hem de kardeşlik buluşması adı altında çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiler.

Özellikle gençlerin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte, onlara yönelik çeşitli yarışma ve aktiviteler gerçekleştirildi. Çocuklar ve gençler, üzerinde “Tevhid” ve “Özgürlük” yazılı atkılarıyla alanda piknik yaptılar, uçurtma uçurdular. Aynı zamanda ezgiler ve marşlar eşliğinde “Alparslan Hocama Özgürlük” sloganları atıldı.

Etkinliğe yoğun katılım gösteren yalnızca gençler ve çocuklar değildi. Emniyet mensuplarının da bir hayli yoğun katılımı gözlerden kaçmadı. Yaptıkları etkinliklerde yasal sınırı aşmayan ve hiçbir şekilde taşkınlık yapmayan Furkan Gönüllüleri, her etkinliği yoğun polis gözetimi altında gerçekleştiriyor.

Tekbirler ve “Alparslan Hocamız Onurumuzdur” şeklindeki sloganlarla ara ara bölünen basın açıklamasının tam metni ise şöyle;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?