Furkan Vakfı Mı Suç Örgütü(!)

Furkan Vakfı Mı Suç Örgütü(!)

Furkan Vakfı Mı Suç Örgütü?

  • Eğer Furkan vakfı bir suç örgütü olarak görülüyorsa mahalle muhtarlarından takdir belgeleri geliyordu. O zaman bu şehrin muhtarları da destek vermekten suçludur!
  • 2014 yılında Adana Emniyeti bizzat Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na plaket takdim etti. Neden? Bu toplumun dezavantajı gruplarına tebliğ ediyordu, onların ahlaklarını düzeltiyordu, ıslah ediyordu, vatanına milletine hayırlı insanlar yapıyordu. Bundan dolayı da Adana Emniyeti bizzat plaket takdim etti. Eğer kurucusu Alparslan Kuytul Hocaefendi olan Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı suç örgütüyse bu durumda plaket takdim eden Adana Emniyeti ne oluyor?
  • Diğer taraftan Kalkınma Bakanlığı desteğiyle Adana Valiliği SODES birimine bir proje teslim ettik. Bu proje yaklaşık bir yıl boyunca araştırıldı. Vakfımız araştırıldı, bizler araştırıldık. Bu araştırmanın sonucunda Adana’nın en yetkili makamı olan Adana Valiliği tarafından projemiz destek gördü. Etüt Merkemiz bu vesile ile açılarak yüzlerce öğrenciye eğitim desteği sağlandı. O zaman Valilik makamı da suç örgütünü destekliyor mu diyeceğiz?

Bu ülkenin muhtarları, valiliği vakfımıza hayırlı işlerinden, çalışmalarından dolayı plaket verecek, takdir edecek sonra da dönüp terör örgütü suçlaması ya da suç örgütü iddiasında bulunacak. Bunlar birbiri ile çelişen şeyler! Bunların birer bahane olduğunu bizler biliyoruz. Hocaefendi’nin yapmış olduğu konuşmaların tesirli olduğunu biliyoruz.

Furkan Vakfı’nın yapmış olduğu hayırlı çalışmaların ses getirdiğini biliyoruz.Hakikatleri ortaya çıkaran bir hocamız var. Yanlışlara yanlış diyen bir hocamız var. Onun sesini kısmak istediklerini de biliyoruz. Şayet bu devletin resmi kurumları hocamızla alakalı terörle ilişkisi yok diyorsa bu nasıl bir çelişkidir?!

furkanvakfi.org/furkan-vakfi-ve-alparslan-kuytul-hocaefendiyi-aklayan-emniyetin-belgelerine-ulasmak-icin.ht

ADALETİN ENİNDE SONUNDA TECELLİ EDECEĞİNE İNANIYORUZ

Bu topraklar nice vefalı, nitelikli, insaflı yöneticiler de yetiştirmiştir. İnşallah o insanların vakfımızı araştırdığında, Hocaefendi’nin konuşmalarını dinlediklerinde adaletle hükmedeceklerine inanıyoruz.

Hocaefendi’ye yöneltilen iddiaların asılsız olduğu ortadadır. Binlerce seveni, yanında bulunan talebeleri ve bizler de buna şahidiz. Mütevazi hayatı ortadadır. Eğer bir dolandırıcılık yapacak olsa ortada dolandırılan birinin olması gerekir. Var mı ortada bir dolandırılan? Yoktur! Şikâyet eden, dolandırılan birisi lazım! Dosyada şikâyet eden hiçbir kimse yok! “Beni Alparslan Kuytul ya da dosyada adı geçen 44 kişiden biri dolandırmıştır.” diye bir şikâyet yok ama dolandırıcılıktan hakkımızda dava açılıyor(!) Dolandırıcılığın olabilmesi için bildiğimiz kadarıyla dolandırıcılığı yapan kişinin hayatında bir değişiklik olmalı, hayat standartları artmalı.

Hocamızın hayatı ortadadır. 30 yıllık palto ile duruyor. Evindeki eşyalarına da baktığımızda mütevazi hayatı ortadadır. Bunların tamamen komplo olduğunu halkımızca aşikârdır. Ancak adalet eninde sonunda tecelli edecektir.

Konuşmanın tamamı için tıklayınız;

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?