13 Şub 2021
Güncelleme Tarihi: 13 Şub 2021 21:45:35

Alparslan Kuytul Hocaefendi hakkında açılan sayısız mahkemeden biri de başkası tarafından yapılan bir konuşmayla alakalı olup, konuşmada Atatürk'e hakaret edildiği ileri sürülmüştü. Bununla ilgili cezaevi sürecinde de ifade veren ve mahkemenin ilk duruşmasına cezaevinden katılan Alparslan Kuytul Hocaefendi, konuşmayı yapanın kendisi olmadığını söylemiş ve bu durum bilirkişi raporuyda delillendirilmişti.

Mahkemede,söz konusu konuşma kaydındaki kişinin fotoğrafı gösterilerek Alparslan Kuytul Hoacefendi'ye bu şahsi tanıyıp tanımadığı soruldu.

Hakim, her görenin ilk anda anlayacaği kadar fiziksel farklılıklara sahip olan iki kişi hakkındaki ayrımı bir türlü yapmak istemedi.

Üstelik Alparslan Kuytul Hocaefendi'den 20 yaş küçük olan o kişinin saçları simsiyahken Hocaefendinin saçları ise bembeyaz. Bu kadar net farklara ve internette binlerce  görüntü örneği bulunmasına rağmen mahkeme kör taklidi yapmaya devam ederek Alparslan Kuytul Hocaefendi'yi Adana'da karakola çağırdı, ses ve fotoğraf örneği aldı. Skandallar silsesi olarak devam eden mahkeme sürecine skandal bir gelişme eklendi.

Yeni durusma tarihi yaklaşırken hakim bir kez daha ses ve görüntü örneklerini yetersiz(!) bularak Adana'da ikamet eden Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin yeniden ses ve görüntü tespiti yapılması için İstanbul'a gitmesini istedi.

Yargıdan Alparslan Kuytul için skandal Karar

Yargıdan Hukuk Rezaleti!

Bu kararla bir hukuk rezaleti daha yaşanmıştır. Başka birinin yaptığı konuşmadan dolayı yargılanan Alparslan Kuytul Hocaefendi, sanal ortamda tanınan biri olmasına ve binlerce kayıtlı videosunun bulunmasına rağmen mahkeme ve emniyetle uğraştırılmak isteniyor ve dosyalardaki açık beyanlar göz ardı edilmeye çalışıyor.

Beraat beklenen bir mahkemenin hala devam etmesi, Alparslan Kuytul Hocaefendinin siyah gözlüklüler olarak tanımladığı derin güçlerin iş başında olduğunu gösteriyor. Hukuk skandalı olarak ifade edilen bu kararları veren (VERDİREN!) tüm makamları kınıyor ve Müslümanları iftira ve tuzaklarla lekelemeye çalışanların Allaha hesap vereceklerini biliyoruz