Kudüs’ün İsrail’in Başkenti Olmasını Tanımıyoruz!

Kudüs’ün İsrail’in Başkenti Olmasını Tanımıyoruz!

Kudüs’ün İsrail’in Başkenti Olmasını Tanımıyoruz!

İsrail ve Amerika’nın Kudüs’ün İsrail’in başkenti olması kararını tanımadık, tanımayacağız!

1948 yılından beri Ortadoğu’nun kalbine hançer gibi saplanan İsrail, her ne kadar kendini devlet ilan etse de işgalcinin ta kendisidir!

Dünyanın gözü önünde zulmüne ara vermeden devam eden, Filistinlilerin topraklarını işgal eden İsrail, şimdi de Amerika’nın desteğiyle Kudüs’ü başkent ilan etmeye hazırlanıyor ….

İsrail’i ve Amerika’nın bu haksız kararını tanımadık, tanımayacağız…

 

Hem Kudüs hem de işgal altındaki tüm Filistin toprakları bizimdir, bizim kalacak!

Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. Metin Arslan dedi ki:

  O peygamberlerin bir kısmını diğerlerinden üstün kıldık. Allah onlardan bir kısmı ile konuşmuş, bazılarını da derece derece yükseltmiştir. Meryem oğlu İsa´ya açık mucizeler verdik ve onu Rûhu´l-Kudüs ile güçlendirdik. Allah dileseydi o peygamberlerden sonra gelen milletler, kendilerine açık deliller geldikten sonra birbirleriyle savaşmazlardı. Fakat onlar ihtilafa düştüler de içlerinden kimi iman etti, kimi de inkâr etti. Allah dileseydi onlar savaşmazlardı; lâkin Allah dilediğini yapar.
  (2/253)Allahın musluman lar için etrafını mukaddes olarak tanıttığı kudusun, bazı kendini bilmez lerin baskalarinindir demesi,o kendini bilmezin ne kadar cahil olduğunu ve kendinin yok olma yolunu gosterdiginin bir gostergesidir.Allah in kudusu yine Allahindir.Allah ne dilerse O olacaktir.

 2. Ali Kavak dedi ki:

  Sadece konuşuyorsunuz. Bırakın hamaseti icraate geçin artık. Türkiye de ki tüm cemaat liderleri olarak toplanıp ortak bir karar alın. (Boykot, miting vs) Biz de uyalım. Bu dava ümmetin davasıdır. Bu gün aradaki suni ayrılıkları bırakıp bir olma vaktidir. Birbirinize ya da hükümete çakmak için vakit harcamayın. Onlar sonraya kalsın. Şimdi bir ara verip Kudüs için fiili bir şeyler yapın. Bireysel anlamda verilen tepkiler bir işe yaramıyor çünkü. Ancak toplu hareket edersek bir sonuç elde edebiliriz.

 3. Kahraman Türkmen dedi ki:

  İsrail tanımıyoruz,tanıyan ülkelerin de bizimle dostluğundan şüphe duyuyoruz.

 4. Seyhan dedi ki:

  Bu ümmetin imtihanıdır sessiz kalamayız.elimizden gelen ne varsa yapacağız.böylece Allah ın rahmeti gelecektir.

 5. Meral dedi ki:

  Zalimler için yaşasın cehennem.

 6. Meral dedi ki:

  Zalimler için yaşasın cehennem.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?