‘Özgürlük Yürüyüşleri’ 300. Gününde

‘Özgürlük Yürüyüşleri’ 300. Gününde

Bu davaya gönül vermiş sevenler olarak 524 gündür haksız yere tutuklu bulunan Alparslan Kuytul Hocaefendi için sessiz mücadelemize devam ediyor, özgürlük yürüyüşleri vesilesiyle haklı mücadelemizi tüm Türkiye’ye duyurmaya çalışıyoruz.

Bugün (18.07.2019) Alpaslan Kuytul Hocaefendi için başlatılan özgürlük yürüyüşlerinin 300.günü olması hasebiyle, başta Adana olmak üzere; Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden yürüyüşe katılarak, Alparslan Kuytul Hocaefendiye yapılan hukuksuzluğa ve zulme karşı sessiz kalmayacağımızı bir kez daha göstermeye devam ediyoruz.

Adana’da başlayan ve Türkiye’nin çeşitli illerine dalga dalga yayılan özgürlük yürüyüşleri vesilesiyle bir taraftan halkımızla aramızdaki engelleri kaldırıyor, hakkımızda oluşturulmaya çalışılan olumsuz algıların önüne set çekiyor, diğer taraftan ise attığımız her bir adımla Müslümanların zulme karşı tepkisiz kalamayacağını da göstermiş oluyoruz.

Kadın, erkek, genç, yaşlı demeden 7’den 70’e onlarca kişiyle her gün yollara düşüyor, özgürlük yürüyüşçüleri ile ülkemizde kaybolan adaleti arıyoruz!

Her geçen gün sesimizi biraz daha uzaklara ve yetkili(!) mercilere duyurmaya çalışan bizler, Sefa Merve tepesi arasında adeta mekik dokuyan Hacer misali, Allah’ın yardımını bekliyor, umut ve özlemle yolumuza devam ediyoruz.

Özgürlük Yürüyüşlerinin 300.Gününden Geriye Kalanlar;

ADANA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?