TÜM SEVENLERİMİZE VE HALKIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ…

TÜM SEVENLERİMİZE VE HALKIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ…

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı Olarak,

TÜM SEVENLERİMİZE VE HALKIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ…

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı olarak Kutlu Doğum münasebetiyle tertiplediğimiz ve gerek organizasyon hazırlığı gerekse tanıtım ve duyuru çalışmalarıyla yüzlerce kardeşimizin gece gündüz sarfettiği emekler neticesinde dün akşam itibariyle dev bir konferans gerçekleştirmeyi Allah bizlere nasip etti. 23 Nisan günü Adana Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosunda saat 18.30’da başlayan konferansımıza yaklaşık 20.000 kişi katıldı.

_MG_1514

Türkiye’nin çeşitli illerinden de katılımın gerçekleştiği konferansta, 15.000 kişilik alanda izdiham yaşandı ve birçok katılımcı programı konferans alanının dışındaki yeşil alanlarda takip etmek zorunda kaldı. Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin konuşmacı olarak katıldığı, “Peygamberi Mesajın Çağımıza Kazandıracakları” konulu Kutlu Doğum konferansına Adana halkının ilgisi oldukça büyüktü.

_MG_1540

Son yıllarda vakfımıza karşı başlatılan çeşitli şekillerle engelleme gayretleri ve Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye atılan iftira ve karalama kampanyalarına rağmen neredeyse görsel bir şölene dönüşen ve izdiham derecesine gelen bu yoğun katılım, atılan iftiraların tutmadığının açık bir göstergesi olmuştur.

Korkusuzca hakkı konuşmaktan ve adaletten taraf olmaktan asla geri durmayan Alparslan Kuytul Hocaefendi bu yönüyle halkımızın teveccühünü kazanmıştır.

IMG_4853

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı olarak; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sadece ve sadece hak ve adaletten yana olacağımızı ve tüm engellemelere rağmen bu tür etkinliklerle halkımızın bilinçlenmesine katkıda bulunmak amacıyla gayret göstermeye devam edeceğimizi siz kıymetli halkımıza bildirmek isteriz.

Her ne kadar derdimiz; Ümmetin Kurtuluşunun Derdi olması itibariyle hepimizin meselesi ise de hakkın sesinin duyulmasına ve adaletin kaim olmasına destek vermek isteyerek uzak-yakın demeden mesafeler aşan siz duyarlı kardeşlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Allah’ın izni ve desteğiyle; ne planlar yaparlarsa yapsınlar ne tuzaklar kurarlarsa kursunlar bu Müslüman milletin; Allah’ın Rasulü’ne ve O’nun kutsal davasına teveccühünü kıramayacaklar!

Bu vesile ile Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı olarak;

Bu organizasyonun gerçekleşmesinde; sahnede veya sahne gerisinde, gerek caddelerde, sokaklarda gerek sanal âlemde tanıtım ve duyuru çalışmalarında gece gündüz mesai ile emek sarfeden tüm kardeşlerimize teşekkür ederiz.

Ayrıca katılımlarıyla Kutlu Doğum Konferansımıza coşku katan kıymetli ADANA’lılara ve Ankara’dan İstanbul’a, Antep’ten Konya’ya, Diyarbakır’dan Erzurum’a ve daha ismini sayamayacağımız Türkiye’nin dört bir yanından katılan tüm kardeşlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Danimarka ve Almanya’dan ve daha birçok ülkeden dualarıyla ve mesajlarıyla destek veren kardeşlerimizi de anmadan geçemeyeceğiz.

Allah Hepsinden razı olsun.

_MG_1529 _MG_1532 _MG_1534 _MG_1536 _MG_1537 2016-04-23adana15 20160423_200608 IMG_1468 copy IMG_1471 copy IMG_1636 IMG_4748 IMG_4811

24 Nisan 2016
1.049 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?