Gaziantep ve Konya Konferanslarımız İptal Edildi!

Gaziantep ve Konya Konferanslarımız İptal Edildi!

Kutlu Doğum Münasebetiyle 14 Nisan Cuma Gaziantep’te, 15 Nisan Cumartesi Günü Konya’da Gerçekleştirmeyi Planladığımız Konferanslarımız Valilik Tarafından Hiçbir Haklı Gerekçe Gösterilmeksizin İptal Edildi!

Furkan Hareketi olarak; öncü bir neslin hazırlanması ve İslam medeniyetinin yeniden inşası için yurtiçinde ve yurtdışında konferanslar düzenlemekteyiz. Yaklaşık 3 yıldır çeşitli yollarla engellenen ve iptal edilen konferanslarımıza bir yenisi daha eklendi.

Kutlu Doğum münasebetiyle Gaziantep’te “Peygamberi Medeniyetin Esasları” konusuyla 14 Nisan Cuma günü ve Konya’da “Peygamber Sevgisi ve Gerekleri” konusuyla 15 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirmeyi planladığımız konferansımız hiçbir haklı gerekçe gösterilmeksizin Valilik kararı ile iptal edildi.

Günlerdir yapılan hazırlıklar emekler ve masraflar hiçe sayılarak programımızın bu şekilde iptal edilmesini şiddetle kınıyoruz. Bu durumun kamuoyunca bilinmesini istiyor ve hiçbir engellemenin Furkan Hareketi’ni yıldıramayacağını, aksine daha da güçlenerek ilerlemesini sağlayacağını bildiriyoruz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Furkan dedi ki:

  Yarın ki konferansınız iptal mi edildi

 2. MEHMET FATİH GÜR dedi ki:

  SELAMUN aleyküm hocam ALLAH sana güç kuvvet versn ınşALLAH hocam HAKKINIZI HELAL EDİN hocam sizi seviyoruz ve seninle bu DAVADA koşmaya RAABBİM bana nasip etsin …

 3. Cemal Durra dedi ki:

  Gerek Türkiye’de gerekse Ortadoğu’da Müslümanlara yapılan baskı, tehdit, şiddet ve zulüm artarak devam ederken ülkemizde yapılan referandumda biz şirk düzenine müdahil olmak istemiyoruz gerekçesiyle bütün bu haksız uygulamalara kayıtsız kalmak bu zulümlere rıza göstermekten farklı değildir. Mevcut şirk düzeninin meşruluğu değil ancak baskı ve zulmün daha kolay uygulanabilmesi ve artarak devam etmesi anlamında yapılan oylama bazı Müslüman grupların protestosu sonucu çok az bir farkla zalimler lehine sonuçlanmıştır. Ama bu müslüman grupların artık zulüm yapanlardan şikayet etme hakkı kalmamıştır.

 4. Suheyl Gazi dedi ki:

  Müslümanlar şu anda anlayamadıkları çok korkunç bir tuzağa düşmüştür.
  Kurtuluş sadece hicrettedir.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?