İftiralara Cevaplar

Anasayfa » İftiralara Cevaplar

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na ve Muhterem Alparslan KUYTUL Hocaefendi'ye atılan iftiralara cevaplar yer almaktadır

İFTİRALARA CEVAPLAR

İftiralara cevaplarımızın olduğu bu bölümde, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na ve Muhterem Alparslan KUYTUL Hocaefendi’ye atılan iftiralara cevaplar yer almaktadır. İlgili konularda Muhterem Alparslan KUYTUL Hocaefendi’nin soru-cevaplarına ve daha fazlasına tvfurkan.com adresinden erişebilirsiniz

İftiralara Cevaplarımız ile ilgili soru-cevapları video olarak izlemek için TIKLAYINIZ

Cevapları ses ve video olarak indirebilirsiniz. Cep telefonları için düşük kaliteli seçeneğine tıklayabilirsiniz.
30 Ocak 2018’de Furkan Vakfı ve Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye gerçekleştirilen operasyon hakkında medyaya servis edilen yanlış bilgiler ve medyada yer alan iftiralardan bazılarına buradan ulaşabilirsiniz.

30 Ocak Operasyonu İftiralarından Bazıları

  1-HDP Meselesi indirTOPLU MP3 İndir indirTOPLU MP4 İndir indirTOPLU MP4 İndir (Mobil)
1 Sizi HDP taraftarı olarak gösterenlere neler söylemek istersiniz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
2 Selahattin Demirtaş’a 6-7 Ekim olayları ile ilgili Hocaefendi’den Ağır Sözler indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
3 PKK’ya terör örgütü demediğinizi, PKK taraftarı olduğunuzu söylüyorlar. Bu doğru mu? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  2-Neden Siyasete Karışıyorsunuz? indirTOPLU MP3 İndir indirTOPLU MP4 İndir indirTOPLU MP4 İndir (Mobil)
1 Neden siyasi açıklamalar, tenkitler veya ülke gündemine dair açıklamalar yapıyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
2 Fıkıhçı olduğunuz halde neden Türkiye siyasetine dair yorumlar yapıyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  3-AKP Düşmanlığı indirTOPLU MP3 İndir indirTOPLU MP4 İndir indirTOPLU MP4 İndir (Mobil)
1 AKP sayesinde rahat rahat her yerde konferans ve ders yaptığınız halde neden onu desteklemiyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
2 Bazı meselelerde hükümet aleyhinde konuşmanız ve engellemeler karşısında yaptığınız sert açıklamalar AKP düşmanı olduğunuzu mu gösteriyor? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
3 Neden sadece AKP’yi eleştiriyorsunuz, diğer partilerin hiç mi suçu yok? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  4-Rus Uçağının Düşürülmesi indirTOPLU MP3 İndir indirTOPLU MP4 İndir indirTOPLU MP4 İndir (Mobil)
1 Rus uçağının düşürülmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? (1) indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
2 Rus uçağının düşürülmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? (2) indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
3 Ulusal medyanın Rus uçağı ile ilgili yapılan açıklamaların kırpılarak alaya alması hakkında ne düşünüyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
4 Alparslan KUYTUL Hocefendi’nin “Rus Uçağı” hakkındaki tespitleri doğru çıkıyor? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  5-Vahhabilik      
1 Furkan Vakfı için Vahhabi deniliyor. Sizin için de Ezher Misyonerlerin elinde deniliyor. Kendinizi tanıtır mısınız? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  6-İrancılık      
1 Vakfınızın El-kaideci, Hizbullahçı veya İrancı olduğunu söylüyorlar. Cevabınız nedir? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  7-Tekfircilik / Maide 44 indirTOPLU MP3 İndir indirTOPLU MP4 İndir indirTOPLU MP4 İndir (Mobil)
1 Tekfir ictihadi bir mesele midir? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
2 Sizin oy kullananları tekfir ettiğinizi söylüyorlar. Oy kullanmak konusunda görüşünüz nedir? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  8-Particilik indirTOPLU MP3 İndir indirTOPLU MP4 İndir indirTOPLU MP4 İndir (Mobil)
1 Parti metodu ile Müslümanlar 15 yıl öncesine göre daha rahat değiller mi? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
2 Seçimler hakkında ne düşünüyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  9-Hadis inkarcılığı      
1 İlahiyatlarda hocalar talebelere mezhepsizlik, hadis inkarcılığı ve cemaat karşıtlığı gibi fikir aşılıyorlar bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  10-Tasavvuf Tarikat      
1 Tasavvuf hakkındaki görüşleriniz nedir? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  11-Mezhepsizlik      
1 Hiçbir şeye dayanmadan mezhepleri inkar edenlere karşı ne demeliyiz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  12-Şia      
1 Şia mezhebine Ehli-i Sünnet’in bakışı nedir? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  13-Gülen Cemaati      
1 Fetullah Hoca ve Gülen Cemaati hakkında kimse konuşmazken Hocaefendi konuşmuştu indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  14-Cuma Namazı      
1 Tevbe suresinde bahsedilen “Mescidi Dırar’ı” örnek gösterip cuma namazına gitmeyenlere ne cevap vermeliyiz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  15-Risale-i Nur indirTOPLU MP3 İndir indirTOPLU MP4 İndir indirTOPLU MP4 İndir (Mobil)
1 Risale-i Nur hakkında ne düşünüyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
2 Daha önce bir soruya verdiğiniz cevapta “Risale-i Nur da biri çok ilmin olmadığını” söylerken neyi kast ediyorsunuz? indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)
  16-Hocaefendiden İftira atanlara lanetleşme çağrısı      
1 Bize iftira atanları lanetleşmeye çağırıyorum! indirMP3 indir indirMP4 indir (Yüksek Kalite) indirMP4 indir (Düşük Kalite)

İftiralara cevaplar ve videoların tamamını paket halinde indirebilirsiniz. Paketi indirdikten sonra bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda açmanız gerekmektedir. Paketi açtıktan sonra içerisindeki videoları izleyebilir, sesleri dinleyebilirsiniz.

indir HEPSİNİ TOPLU MP3 İndir
indir HEPSİNİ TOPLU MP4 İndir
indir HEPSİNİ TOPLU MP4 İndir (Mobil)

İftiralara Cevaplar ve videolarımızın hepsini Youtube Çalma Listesi olarak izleyebilirsiniz

https://furkanvakfi.org/darp-edilenlerin-dilinden-furkan-gonullulerinin-darp-edildigi-gece-neler-yasandi-kan-donduran-detaylar.html