İŞTE FARUK BEŞER’İN İKİ YÜZÜ!

İŞTE FARUK BEŞER’İN İKİ YÜZÜ!

1

1- Hiçbir delile dayanmadan Hocaefendi’yi darbecilerle beraber ve onların ucu gibi göstererek iftira ve ihanet etti. Tutuklanmasını sağlamaya çalıştı.

22- Attığı iftiradan dolayı kendisine tepki gösteren tarafsızlardan biri böyle yazınca O’na özelden mesaj göndererek şöyle dedi:

33- Yaptığının hata olduğunu kabul etti ama bunu açıklamadı. Sonra yine tepkilere kızıp öncekinden daha ağır son mesajını yayınladı.

4

4- Özelden başka genelden başka yazıp NE OLDUĞUNU ORTAYA KOYDU!

Açıklama:

1- Kur’an delille konuşmayı emredip zannı büyük günah saydığı halde “altıncı hissim” diyerek hem zannda bulundu hem iftira etti hem de hedef gösterdi.

2- Hiç tanımadığı Furkan Hareketini şeytanın sağdan yaklaşması olarak tarif etti.

3- Bugüne kadar hiç kimseyi tahrik etmemiş, yanlış eyleme izin vermemiş Hocamızın gençleri tahrik ettiğini söyleyerek iftira etti.

4- Hocamızın hükümete yaptığı iyi niyetli uyarıyı darbecilerin ucu olmak şeklinde yorumlayarak iftira etti.

5- Binlerce arkadaşımıza sürü, bir cemaatin 51 yaşındaki Hocasına da “racon kesen delikanlı” diyerek hakaret etti.

Takdir vicdan sahiplerinindir.

29 Temmuz 2016
1.129 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. bahar dedi ki:

  Önyargılı davranıp konuşmak hiç yakışmamış yazık furkan hareketinin adını kullanarak şöhret mi bulmak istiyor. Bu nasıl bir tavırdır.

 2. ömer dedi ki:

  Allah Alparslan Kuytul hocaefendiden razı olsun, F.Beşer soyadı gibi beşerdir ve şaşmışdır, yaptığı şey eleştiriden ziyade ihbardır, hakkında kitap yazdığı ömründen ömür alınıp f.gülene verilmesini isteyen bir zatın yıllarca f.gülen çalışmalarını tenkit eden Alparslan KUYTUL hocaefendiye paralelci ithamında bulunması akıl tutulmasıdır. Gücün yanında yer alan bu zat hakkın yanında yer alanlara iftira atmıştır kınıyorum.

 3. Ersay dedi ki:

  Fetullah için geçmişte yazdığı kitaba bakıyorum, bir de şimdiki konuşmalarına, bu durumda Faruk beşer şaşarın 6. hissi Her zaman kendisini yanıltmış…

 4. Hatice gülnar dedi ki:

  Tevhidi bir hareket olan Furkan hareketinin hocasına ve mensuplarına iftiracı bir tavır sergileyen Faruk Beşeri kınıyorum ve aynı ısrarcı ve inatçı tavrını neden ümmetin kurtuşu için harcamadığını merak ediyorum. Oysa ahiret var. Ahireti unutmuş galiba..

 5. nadir dedi ki:

  bu adam demiycem hem delil le konuşulmasını söylüyor.hemde delilsiz konuşuyor.attıgı iftiralar günah olarak yeter.bir takım güçlere yaranmak için yada geçmişin den kortugu için böyle bir yol çiziyor.

 6. Hasan Ali dedi ki:

  Allah aşkına bırakalım şu karaktersiz insanı. Samimi olmayan insanlara bu kadar zaman ayırmaya değmez.

 7. Celal dedi ki:

  Yahu bu gibi adamlardan bahsetmekle onları değerli kılmış oluyorsunuz. Hani bir kere cevab verildi. Bu yeterlidir bence. Değersize haketmedigi değeri vermek onu yüceltir ama değer verenin de değerini düşürür. Ben, A. Kuytul hocaefendinin cemaatinden olmadığım halde partiye bakışının dışında tüm görüş ve tespitlerine aynen katılıyorum. Ona da cemaatine de başarılar dilerim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?