Gizlilik

Bu beyan furkanvakfi.org’in gizlilik politikasını içerir. furkanvakfi.org web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, furkanvakfi.org, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak için kullanılacaktır.

furkanvakfi.org üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; sizin haberdar olmanızı istediğimiz içerikler, sitemizdeki son güncellemeler, farklı kurum ve kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, sitemizin hedef kitleye uyarlanabilmesi için kullanılacaktır.

furkanvakfi.org üyelik iptal işleminizi [email protected].org adresine email göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

Sitemiz içerisinde yazılan mesajlardan ve yorumlardan tamamen yazan şahıslar sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı furkanvakfi.org ve Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

furkanvakfi.org’e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres : Abidinpaşa Cad. Kadıoğlu İşhanı No:59/C Kat:2 Seyhan/ADANA
Tel: 0 322 359 48 02
E-Posta: [email protected]