“Adana’da Provokasyon İftirası” Hakkında Kamuoyuna DUYURULUR!

“Adana’da Provokasyon İftirası” Hakkında Kamuoyuna DUYURULUR!

Bilindiği üzere geçtiğimiz gün açık alanda sosyal mesafe kurallarına uyarak teravih namazı kılan bir grup Furkan Gönüllüsü kardeşimiz, emniyet güçlerinin acımasız müdahalesine maruz kaldı.

Darp, hakaret ve ters kelepçe ile ağır müdahaleye maruz bırakılan Furkan gönüllüleri, geceyi gözaltında geçirmek zorunda kaldı. Bu haksız muameleyi duyan Alparslan Kuytul Hocaefendi ve Furkan Gönülleri, sabaha kadar gözaltına alınan kardeşlerini bekledi.

Alparslan Kuytul Hocaefendi virüs bahanesiyle müslümanların manevi, ulvi değerlerinin ortadan kaldırılmasına tepki gösterince okların hedefi haline gelerek şimşekleri üzerine çekti.

Gözünü, kulağını hakikatlere kapatmış, ötekileştirme, iftira ve kin ile beslenen paralı troll ekibinin ve tetikçi yandaş medyanın saldırısına uğrayarak halkı provoke etmekle suçlandı.

Furkan Gönüllüleri polis şiddetine rağmen İslam düşmanlarının eline koz verecek bir davranışta bulunmadığı gibi olgunluğunu muhafaza ederek mücadelelerini sonuna kadar sürdürdü.

Furkan Gönüllüleri olarak yandaş medyanın provokasyon suçlaması hakkında kamuoyuna bildirmek istiyoruz ki; peygamberi metotla 25 yılı aşkın bir süredir halkımıza hayırlı hizmetler sunan Furkan gönüllüleri, bugüne kadar İslam düşmanlarının hiç bir oyununa gelmeden mücadelelerini sürdürmüş, bundan sonra sürdürmeye devam edeceklerdir.

Yandaş medyanın provokasyon suçlaması hakkında kamuoyuna bildirmek istiyoruz ki; peygamberi metotla 25 yılı aşkın bir süredir halkımıza hayırlı hizmetler sunan Furkan Gönüllüleri, bugüne kadar İslam düşmanlarının hiçbir oyununa gelmeden mücadelelerini sürdürmüş, bundan sonra da Allah’ın inayetiyle sürdürmeye devam edeceklerdir.

24 Mayıs 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?