Alparslan KUYTUL Hocaefendi’den Ankara’daki Teröre Lanet!

Alparslan KUYTUL Hocaefendi’den Ankara’daki Teröre Lanet!

İnsanın, Allah katındaki değerini bilmeyen ve hesap gününü unutmuş gafillerin gerçekleştirdiği bu vahşi terörü LANETLİYORUM.

İç ve dış politikada yapılan yanlışlar düşmanlarımızın işini kolaylaştırmış ve ülke, teröre çok müsait bir hale gelmiştir.

Irak ve Suriye’de Amerika ile birlikte hareket etmenin, basiretsiz politikalarımızla istemeden de olsa milyonlarca insanın ölümünde hissemizin olmasının kefaretini ödüyoruz.

Savaş çığlıkları atmayı bırakıp, Irak’ta ve Suriye’de bizi tuzağa düşüren, özellikle Irak ve Suriye’yi terörist örgütler üretme laboratuarına dönüştüren ve tüm bölgeyi teröre açık hale getiren Amerika ile olan ilişkilerimizi gözden geçirmeli, izlediğimiz iç ve dış politikayı değiştirme cesaretini gösterebilmeliyiz.

Bu olayların bu kadarla kalmayacağını, Irak ve Suriye’den sonra sırada Türkiye’nin olduğunu artık görmeliyiz.

Alparslan KUYTUL Hocaefendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Nihat dedi ki:

  Hocamın söylediklerine altına imzami atıyorum

 2. PİONEER GENERATİON dedi ki:

  Hocamız henüz açıklama yapmadı. Benim kanaatimce, şu ana kadar Irakta Suriye de kim bomba patlatıp insanları birbirine düşürdüyse Ankara da da onlar patlattı. Birbirimizden şüphelendirip bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Oyuna gelmemeliyiz. İŞİD yapmış olsa bile İŞİD in arkasında kimlerin olduğu herkesçe bilinmektedir. Uzun lafın kısası Ankaradaki bombayı Amerika, İsrail ve Batı patlatmıştır.

 3. ilhan dedi ki:

  HDP li olmak PKK lı olmaktır.. Bu kimliğinle mi öğüt veriyorsun bize.. Lütfen sizi severdim ama kimliğiniz alenen belli oldu.. Artık ağzınızla kuş tutsanız boş..

  1. Yönetici dedi ki:

   Hocamız HDPli olmadığını ilgili videoda söylüyor. Lütfen videonun kırpılmış halini değil tamamını izleyin İlhan Bey.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?