Hocaefendi’den Teröre Lanet!

Hocaefendi’den Teröre Lanet!
 • Evlere ateş düşüren, masum insanların ölümüne sebep olan terörün her türlüsünü reddediyor ve lanetliyorum.
 • Hedef, meşru hakların elde edilmesi ise bu hedefe gayr-ı meşru yollarla ulaşılamaz.
 • Hedefe ulaşılsa bile bununla gayr-ı meşru işler meşrulaşmaz.
 • Siyasi ihtiraslar uğruna çözüm süreci bitirildi ve tekrardan evlere ateş düşürüldü ise, bunun vebalinden kurtulmak mümkün olmayacaktır.
 • Ben bu çatışmanın taraflarını Kur’an ve sünnetin hakemliğine davet ediyorum. Allah’ın hükmüne razı olmadan bu durumdan kurtuluş mümkün değildir!
 • Türk, Kürt, Arap tek millettir. Çünkü Kur’an’a göre millet, din kardeşliğidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. AVUKAT İSMAİL BEŞİKTEPE dedi ki:

  MUHTEREM HOCA EFENDİYİ ÖZÜN ÖZÜ NE UYGUN OLAN: DÜNYADA HER KİŞİNİN TEK ALLAH cc ı VARDIR. TÜM DÜNYADAKİ EZELDEN EBEDE KADAR GELMİŞ-MEVCUT VE GELECEK İNSANLAR HAZRETİ ADEM a.s ÇOCUKLARI VE NESLİ OLARAK TEK DİN OLAN İSLAMIN İSLAM KARDEŞLERİDİR. TÜM KİTABİ PEYGANBERLER VE ARADAKİ TÜM İLAHİ PEYGANBERLER TEK İSLAMI- TEK İNSANLIĞI- HAKK OLARAK TECELLİ EDEN TEK ALLAH cc IN VARLIĞINI SAVUNAN ADEM OĞLUNUN İSLAM KARDEŞLERİDİR. BİR İNSANI HAK SIZ OLARAK ÖLDÜREN- ÖLDÜRÜLMESİNE VESİLE OLANLAR( MEŞRU MÜDAFAA DIŞINDA ) BİR KAİNATIN DÜNYA ZERRESİNDEKİ TÜM İNSANLIĞI KATLETMİŞ GİBİDİR. BİLGİ GÖRÜŞLERİMİN IŞIĞINDA DESTEKLİYORUM. AV. İSMAİL BEŞİKTEPE ([email protected])

 2. Abdulkadir dedi ki:

  Bize dinsiz imansız insanları savunma hocam. Bu hainler silah filan bırakmayacaktır, 11 temmuzda ateşkesin feshedildiğini açıklayan onlar, süreç süresince şehirlere silah yığan onlar her tarafa bomba döşeyen onlar, kendi mitinglerinde bomba patlatan on lar

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?