18 Eyl 2021
Güncelleme Tarihi: 18 Eyl 2021 15:19:36

KAÇIRILAN İŞ ADAMI ÜZERİNDEN FURKAN GÖNÜLLÜLERİNE BÜYÜK KUMPAS!

Bu sabah, İHA'nın bir iş adamının kaçırılma anına ait yayınladığı görüntülerdeki kişilerin geçtiğimiz günlerde gözaltına alınıp emniyet tarafından ağır işkenceye uğrayan Furkan Gönüllülerine ait olduğu iddia edildi.

Namaz kılmak için camiye giren kardeşlerimizin görüntüleri ile ne olduğu tam olarak anlaşılmayan kaçırılma görüntüsü arka arkaya getirilerek sanki kaçıran kişilerin camiden çıkan kardeşlerimiz olduğu algısı oluşturulmaya çalışılmıştır.

Medyada servis edilen bu görüntüler emniyet tarafından kardeşlerimizin işkence sonrası çıkarıldıkları ilk mahkemede delil olarak sunulmuştu.

Ancak talimatla değil hakkaniyetle karar veren mahkemenin ilk hâkimi bu görüntüleri delil kabul etmeyerek kardeşlerimizi serbest bırakmıştı. Görüntülerden de anlaşılacağı üzere kaçırma olayında kaçırılan ve kaçıran kişilerin kimler olduğu anlaşılmamaktadır.

Çıkarıldıkları ilk mahkemenin hâkimi işkenceye uğrayan kardeşlerimizi serbest bırakmasına rağmen sonra işin erbabı (!) bir hâkim bulundu. Serbest bırakılan kardeşlerimiz bir gün sonra evlerinden apar topar alınarak ayaküstü organize edilen bir mahkeme tarafından tutuklandı. 10 gündür adeta pusuda bekleyen tetikçi medya, tutuklama sonrası düğmeye basarak kumpas girişimini devreye koydu.

Karanlık bir takım yerlerden bilgi alarak İHA merkezli hazırlanan yalan ve iftira dolu haberler geçmişte de çok defa yandaş ve tetikçi medya ekibi tarafından servis edilmişti.

Karanlık bir takım güçler adımızı lekelemek amacıyla hazırladıkları tuzakları devreye koymak için ilk olarak emniyet eliyle masum kişilere işkence yaparak suçu kabule zorladı. İstedikleri olmayınca medyayı devreye koyarak algı oluşturmak üzere birleştirilen görüntülerle büyük kumpas girişimini devam ettirdiler.

Geçmişte de çok defa karanlık bir takım yerlerden emir alarak iftiralarla yürüttükleri karalama kampanyaları ellerinde patlamış ve hakikatler tüm gerçekliğiyle ortaya dökülmüştü.

Tetikçi medya günlerdir Furkan Gönüllüleri ve olayın şahitleri tarafından yapılan açıklamalara yer vermeyerek bir kez daha karanlık güçlerin güdümünde olduğunu ispatlamıştır. Yandaş ve tetikçi medyanın, haber ilkelerini hiçe sayarak yapmış olduğu algı dolu iftira haberleriyle çirkin kumpas girişimine bir kez daha ortak olmasını LANETLİYORUZ!

Bahsi geçen medya kuruluşlarıyla hukukî yollarla mücadele edeceğimizi ve kardeşlerimiz serbest kalana kadar bu olayın peşini asla bırakmayacağımızı kamuoyuna bildiririz!