SKANDAL! Kız Öğrenci Evleri Hakkında da Mühürleme Kararı Verildi!

SKANDAL! Kız Öğrenci Evleri Hakkında da Mühürleme Kararı Verildi!

Furkan Gönüllüsü Aile ve Öğrencilere Ait Evlere Kapatma Kararı

Furkan Gönüllüsü bir aile ve öğrenci evine ait mühürleme kararı yeniden gündeme geldi. Geçtiğimiz yıl öğrenci evi olarak kullanılan yerlere baskın düzenlenmiş ve öğrenciler sokakta kalmıştı. Yine aynı bahaneyle Ramazan ayına rağmen Furkan Gönüllüsü bir aile de mağdur edilerek öğrenciler evlerinden çıkarılmak isteniyor.
Öğrencilerin kullandığı ev, mühürlenerek öğrenciler mağdur edilmeye çalışılıyor. İslami hassasiyetlere özen gösteren öğrenciler evlerinden menedilerek sokağa atılmak isteniyor.
Cuma namazlarının tedbir alınarak kılınması gerektiğini gündeme getirdikten sonra Furkan Gönüllüsü olarak evlerinde kalan öğrencilerin evlerine kapatılma kararı çıktı. Kararın ardından kısa bir süre geçtikten sonra da öğrencilerin ve ayrı bir binada yaşayan ailenin evleri mühürlenerek kapatılmak isteniyor. Furkan Gönüllüsü olmaları ve “camiler açılsın, Cuma namazı kılınsın” dedikleri için suçlu görülen öğrenciler Ramazan ayına rağmen üstelik bayrama günler kala sokağa atılarak mağdur edilmek isteniyor. Öğrencilerin yanı sıra 3 çocuklu bir ailede evleri mühürlenerek sokağa atılmaya çalışılıyor.
Öğrencilerin ve mağdur ailenin böyle bir kararla evlerinden çıkarılmak istenmesini şiddetle kınıyor bu skandal karardan bir an önce dönülmesini istiyoruz. Zulme uğrayan tüm mazlumların yanında olarak yapılan bu zulmü herkesin duymasını istiyoruz. Öğrenciler mağdur edilemez ve hiç kimse Furkan Gönüllüsü olduğu için suçlu görülemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?