11 Kas 2020

Alparslan Kuytul Hocaefendi, terör (!) propagandası iddiasıyla 11. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandığı davadan 3 Kasım 2020 tarihinde beraat etti.
Haksız yere 3 yıl boyunca uzatılan davadan beraat kararı çıkması üzerine Furkan gönüllüleri tarafından Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin beraatini ve tertemiz olduğunu duyurmak adına Adana Abidin paşa caddesine branda asıldı. Ancak branda birkaç saat içinde Adana zabıta ekipleri tarafından tarafından hukuksuzca söküldü.


Beraat kararına tahammül edemeyen bir takım derin güçler, şehrin estetiğini bozduğu gerekçesiyle brandayı sökme kararı aldı.Parti brandaları ve reklam aracılığıyla asılan çeşitli brandalar kent estetiğini bozmuyorken Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin beraatinin yazılı olduğu brandanın sökülmesi tahammülsüzlüğün apaçık göstergesidir.


Furkan Gönüllüleri olarak yapılan bu haksız muameleyi kınıyor, hakikatlerin üzerinin örtülemeyeceğini, engellemeye çalışılsa da er yada geç ortaya çıkacağını burdan herkese duyurmak istiyoruz.


Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin Yargılandığı Terör(!) Mahkemesi Nasıl Sonuçlanmıştı?

Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin Terör (!) Propagandası iddiasıyla 11. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandığı davanın 9. Duruşması 3 Kasım 2020 tarihinde görüldü. Terör(!) Mahkemesinden BERAAT ETTİ! Beraat kararı sonrası haklılığı ispatlanan Furkan Gönüllüleri kararı tekbirlerle karşıladı. Sürekli ertelenerek uzatılan mahkemeden nihayet beklenen karar geldi ve başlatılan iftira kampanyaları hedefine ulaşamadı.


ALPARSLAN KUYTUL HOCAEFENDİ; SİYASİ OLDUĞU APAÇIK BELLİ OLAN, ASILSIZ İDDİALARLA GERÇEK(!) BİR DAVAYA DÖNÜŞTÜRÜLMEYE ÇALIŞILAN, HUKUKİ AÇIDAN ÇELİŞKİLERLE DOLU İDDİANAMENİN, TÜRLÜ KILIFLAR VE BENZETMELERLE, NİYET OKUMA, VARSAYIMLAR VE İHTİMALLER ÜZERİNDEN YENİ SUÇLAR ÜRETİLMEYE ÇALIŞILMAKTA OLDUĞU; “TERÖR(!) ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPMA” İDDİASIYLA YARGILANDIĞI 11. AĞIR CEZA MAHKEMESİNDEN BERAAT ETMİŞTİR.

Türkiye’de hakikatlerin konuşulmasına hasret kalınan şu günlerde, doğruları korkusuzca söylediği, hiç kimseye beyat etmediği ve tüm baskılara rağmen ısrarla TEVHİD davasını anlatmaya devam ettiği için hakkında sürekli soruşturma başlatılan Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin hayatının ve fikirlerinin tertemiz olduğu bir kez daha tescillenmiştir.

Furkan Gönüllüleri olarak; en baştan beri Alparslan Hocamızı yalnız bırakmadık, bundan sonra da onunla birlikte Hocamız gibi HAKKIN arkasında durmaya, Tevhid hakikatini haykırmaya ve zalimin karşısında dik durmaya, mazlumların yanında olmaya devam edeceğiz İnşaallah..